bgzychbg0

  31 липня в. о. голови районної ради Наталія Єгорова взяла участь в розширеному, спільному з Президією районної ради, засіданні Колегії райдержадміністрації. В засіданні взяли участь керівники установ району, структурних підрозділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.

1

  Увага членів Колегії була приділена розгляду питання: «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку району та бюджету за підсумками І півріччя 2019 року», по якому виступили члени Колегії Валентина Корнієнко - начальник відділу економіки та агропромислового розвитку та Надія Мусійченко начальник фінансового управління райдержадміністрації. Доповідачами підведені підсумки виконання Програми та бюджету району за І півріччя 2019 року.

Корн

  Денис Росовський звернув увагу на цільове та ефективне використання коштів соціальних субвенцій з державного бюджету та коштів районного бюджету на здійснення заходів по виконанню програм соціального захисту населення, наголосив на прискоренні освоєння коштів державної субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»; субвенції з обласного бюджету на забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти.

Муся

  Відділу освіти райдержадміністрації продовжити роботу з оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти, встановлення в закладах приладів дистанційного обліку природного газу, прискорити освоєння бюджетних коштів державної субвенції на покращення послуг з надання доступу ЗЗСО до мережі «Інтернет».

  В. о. голови райдержадміністрації Денис Росовський наголосив на виконанні основних завдань проекту розпорядження з даного питання.

Самбор

  Крім цього, розглянуто питання: «Про підсумки роботи із забезпечення публічного порядку та боротьби зі злочинністю на території обслуговування Прилуцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області за І півріччя 2019 року », доповідач – Микола Самбор – начальник сектору моніторингу Прилуцького відділу поліції ГУ НП в Чернігівській області, який проінформував присутніх про те, що спостерігається зниження рівня злочинності, що є результатом профілактично-попереджувальної діяльності поліції, а також оперативністю реагування на повідомлення та припинення кримінальних правопорушень на стадіях вчинення менш тяжких проступків, зокрема адміністративних правопорушень.

2

  Незважаючи на об’єктивні детермінанти злочинності у цілому та окремих їх видів, зокрема майнових злочинів, досягнуто позитивної динаміки в розкритті шахрайств, що є одним із найбільш поширених після крадіжок злочинів.

Не залишаються поза увагою такі важливі напрямки діяльності поліції, як ювенальна превенція, а також запобігання насильству в сім’ї. Задокументовано 36 адміністративних правопорушень за ст.173-2 КУпАП України (насильство в сім’ї). Виявлено та задокументовано 4 факти реалізації неповнолітнім алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів.

  За підсумками розгляду питань в. о. голови райдержадміністрації будуть видані відповідні розпорядження.

  Підсумки засідання Колегії підбив в. о. голови райдержадміністрації Денис Росовський.

Оголошення

Шановні роботодавці!

Державна служба зайнятості прагне надавати Вам якісні послуги та ефективну допомогу у підборі кадрів!

Пропонуємо Вам поділитися досвідом співпраці зі службою зайнятості, оцінити послуги, якими користувалися, а також надати пропозиції щодо їх вдосконалення.

Заповнити анкету роботодавця можна до 19 серпня за посиланням https://www.dcz.gov.ua/…/opytuvannya-robotodavciv-shchodo-z…

Пропозиції Державної служби зайнятості

Шановні роботодавці! Читати далі...

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»