bgzychbg0

  23 червня пройшов захід, на якому вшановували талановиту, обдаровану учнівську молодь та їхніх наставників. Привітання учнів–переможців предметних олімпіад, Всеукраїнських, Міжнародних інтелектуальних і творчих конкурсів та спортивних змагань, їх наставників і батьків вже другий рік поспіль відбулося в маєтку Галаганів у с. Сокиринці Срібнянського району. Основною метою заходу є підтримка обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти району, стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів у навчанні, фізичній культурі та спорті, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві.

1

  З успіхами і перемогами в різних сферах юних талантів вітало керівництво району.

2

  Зі щирими словами привітань до обдарованої учнівської молоді, педагогів, батьків звернулася заступник голови районної ради Наталія Єгорова.

3

  Сьогодні свято наших переможців - дітей, які в справжній боротьбі демонструють високий рівень знань та вмінь, гідно прославляючи Прилуччину. Щиро бажаю вам успіхів та досягнень у підкоренні нових вершин. Саме ви спроможні сказати нове слово в науці, культурі, мистецтві та спорті. Будьте впевнені у своїх силах, твердо ступаючи по життєвій дорозі. Переконана, що ви успішно реалізуєте свої таланти, примноживши культурний та духовний спадок багатьох поколінь.

4

  Особлива подяка педагогам району, які навчають та виховують підростаюче покоління, передаючи свої знання та вміння.

5

  Низький уклін вам, шановні батьки, адже успіхи дітей - це і ваша заслуга. Нехай вони виправдають усі ваші надії та сподівання.

6

  До привітань приєдналася і голова райдержадміністрації Олеся Кісленко. В своєму вітальному слові вона пораділа, що діти Прилуччини виділяються з-поміж усіх своїм інтелектом, багатогранністю, обдарованістю. Впевнена в тому, що вони найкращі, є гордістю нашого району і є майбутнім цвітом нації. Дякувала учителям за наполегливу працю і вміння розкривати таланти. Юним даруванням бажала впевненості у собі, своїх силах, віри у свій успіх, в свою велику мету та щасливу долю. Запевнила у тому, що районна влада робитиме все можливе для того, щоб створити оптимальні умови для навчального процесу та розвитку здібностей у підростаючого покоління, надаватиме підтримку та стимул обдарованій молоді.

7

  Під щирі оплески присутніх заступник голови районної ради Наталія Єгорова та голова райдержадміністрації Олеся Кісленко вручили відзнаки районної ради та районної державної адміністрації.

8

  Незважаючи на картинні заходи, свято було веселим, яскравим та незабутнім, від якого у присутніх залишились найкращі враження.

9

 Висловлюємо слова подяки на адресу всіх, хто брав участь в організації та проведенні святкового заходу, а особливо Олегу Дмитренку, який є ініціатором і меценатом свята.

10

11

12

Оголошення

Увага! Прямий телефонний зв’язок

27 липня 2020 року з 1000 до 1200 год. за телефонами 3-13-30 та 0977742274 відбудеться прямий телефонний зв’язок населення району з головою районної ради Маликом Василем Івановичем.

Увага! Режим роботи Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області змінюється!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року Читати далі...

Служба зайнятості інформує!

Допомога ФОПам...Читати далі...

До уваги роботодавців! Є можливість допомогти своїм працівникам

Головне управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області запрошує роботодавців надати до Пенсійного фонду України ... Читати далі...

Увага‼ Нове в отриманні допомоги по частковому безробіттю

ФОТОНабрали чинності зміни до законодавства, які регулюють питання надання допомоги по частковому безробіттю.Читати далі...

УВАГА! Оголошено Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році

649ecf5562956d2dd811b4948d56f46c XL  Міністерство розвитку громад та територій України оголосило про початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2020 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів. Читати далі...

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

ЮКРЕЙНІАН ЕНЕРДЖІ, ЕЛ.ЕЛ.СІ. номер компанії 0803111749 інформує про намір провадити планову діяльність та оцінку її впливу на довкілля. Читати далі...

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»