bgzychbg0

  Сьогодні голова Прилуцької районної ради Василь Малик разом з головою райдержадміністрації Олесею Кісленко привітав працівників КП «Телекомпанія «Прилуки» з професійним святом – Днем працівників радіо, телебачення та зв'язку. Це свято започатковане 1994 року згідно з указом Президента України на підтримку ініціативи працівників радіо, телебачення і телекомунікаційної галузі.

1

  Василь Малик відзначив, що журналісти мають найбільший вплив на душу і свідомість людини. До них прислухаються і їм вірять, адже вони виховують у нинішнього покоління патріотизм та любов до Батьківщини. Подякував працівникам телебачення за їх об’єктивність та конструктивний підхід до висвітлення подій на Прилуччині та побажав успіхів, творчого настрою та Божого благословення. Вручив Почесну грамоту Прилуцької районної ради директору підприємства Ірині Павлютіній. До щирих привітань долучилась і голова райдержадміністрації Олеся Кісленко, побажавши присутнім, успіхів у роботі, миру, здоров’я та гарних новин.

2

  Також керівництво району нагородило Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради за високий професіоналізм, добросовісне виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення Дня працівників радіо, телебачення і зв’язку України низку працівників телебачення.

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Оголошення

Відбудеться сесія

17 червня 2021року 0 10.00 годині у сесійній залі Прилуцької районної ради відбудеться восьма (позачергова) сесія восьмого скликання.

Прямий телефонний зв'язок

До відома населення району!
29 червня 2021року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району із заступником голови Прилуцької районної ради Головкіною Сніжаною Сергіївною за телефоном 5-33-71 або 5-32-09.

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»