bgzychbg0
3 червня голова Прилуцької районної ради Олег Дмитренко та перший заступник голови Прилуцької райдержадміністрації Володимир Чернов завітали з вітаннями з нагоди професійного свята – Дня журналіста України і до колективу КП ТБ «Прилуки» та вручили Почесну грамоту райдержадміністрації і районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору району та з нагоди професійного свята - Дня журналіста України:
- ГОРІЛЬЧЕНКУ Андрію Васильовичу, старшому телеоператору КП ТК «Прилуки»;
- ДЕНИСЕНКО Наталії Олександрівні, ведучій програм КП ТК «Прилуки»;
- ПАВЛЕНКО Ларисі Миколаївні, ведучій програм КП ТК «Прилуки».

грамоти n

 
У вітальному слові голова Прилуцької районної ради Олег Дмитренко зазначив, що: «Сьогодні, з розвитком високих технологій, інформація стає доступною в лічені хвилини. Від якості роботи журналістів залежить наскільки повно і об'єктивно представлена людям картина того, що відбувається в світі, країні та окремих регіонах.

дівч тб

 
Майстерність, талант, принциповість - відмінні риси зразкової журналістики. Ви прагнете бути оперативними, відвертими, чесними, та безперервно верстаєте живий літопис життя для майбутніх поколінь, бо вашим думкам довіряють тисячі.

тб чол

 
Яскраве, сильне слово може згуртувати людей, пробудити віру в краще. Дуже важливо, щоб журналістське перо було гострим, але об'єктивним, а зі сторінок газет, з телеекрану та у радіоефірах звучала щира любов до Батьківщини та прагнення зробити життя людей кращим.
Тож нехай вашу роботу супроводжує успіх, натхнення і творчий азарт, а в сюжетах і рубриках, як і в житті, буде побільше добрих слів! Бажаю вам міцного здоров'я, миру та цікавих, сенсаційних новин, які знайдуть визнання широких аудиторій».
Грамотою Прилуцької районної ради з нагоди професійного свята був нагороджений і колектив КП телекомпанія "Прилуки" (директор Павлютіна Ірина Миколаївна).

 

 

Оголошення

Прямий телефонний зв'язок

До відома населення району!
29 червня 2021року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району із заступником голови Прилуцької районної ради Головкіною Сніжаною Сергіївною за телефоном 5-33-71 або 5-32-09.

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»