bgzychbg0
День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня — саме в цей день 1992 року Спілку журналістів України включили до Міжнародної федерації журналістів.
Журналістика — професія справедливих, наполегливих, відчайдушних людей, які прагнуть змінити світ на краще. День журналіста — це свято всіх працівників засобів масової інформації.
3 червня голова районної ради Олег Дмитренко разом зі своїм заступником Сніжаною Головкіною та першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Черновим розпочали свій робочий день із привітань та вручення відзнак місцевим майстрам пера.
1956454прил сніжn
Посадовці привітали колектив редакції ТОВ Газета "Прилуччина" з професійним святом та вручили Почесну грамоту райдержадміністрації і районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток інформаційного простору району та з нагоди професійного свята - Дня журналіста України:
- ДОРОШЕНКО Наталії Володимирівні, журналісту газети «Прилуччина в новинах, подіях, коментарях»;
- ЧЕРНЕНКО Лілії Василівні, позаштатному журналісту редакції газети «Прилуччина в новинах, подіях, коментарях».

черне590 n

 
Олег Дмитренко побажав колективу наснаги та нових творчих здобутків, зазначив: «Журналісти, як люди, що володіють інформацією, є силою. Тому дуже важливо, щоб в незалежній, вільній Україні засоби масової інформації не залежали від політиків і не контролювалися ними. Шлях журналіста непростий, потрібно боротися з багатьма спокусами і вибирати головне. Нехай же Прилуцька журналістика завжди буде найцікавішою».
Також Грамотами Прилуцької районної ради були відзначені: Матвієнко Валентина Василівна - директор ТОВ "Газета "Прилуччина".
195119826 268172461768378 8266360045331115066 n
Колектив редакції газети "Срібнянщина" (директор Бебик Сергій Анатолійович).
Колектив редакції газети "Слово Варвинщини" (директор Зима Євгенія Володимирівна).
Колектив редакції газети "Трибуна хлібороба" (директор Гостра Олександра Олександрівна)
Колектив редакції газети "Трудова слава" (директор Костюченко Людмила Олександрівна)
Колектив редакції газети "Прилуччина в новинах, подіях, коментарях" (директор Матвієнко Валентина Василівна)

Оголошення

Прямий телефонний зв'язок

До відома населення району!
29 червня 2021року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району із заступником голови Прилуцької районної ради Головкіною Сніжаною Сергіївною за телефоном 5-33-71 або 5-32-09.

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»