bgzychbg0

 

Історія працевлаштування Оксани  Пилипенко з Бобровиці є прикладом ефективної взаємодії фахівців служби зайнятості та безробітної, яка втратила роботу, але не надію знову працевлаштуватися.

1 12

У червні цього року жінка звернулася до відділу сприяння зайнятості у Бобровицькому районі Носівської районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості за допомогою в працевлаштуванні. Мала вищу економічну освіту і чималий професійний досвід. Останнє місце роботи – Полікомбанк, де вона працювала економістом. Оксана повідомила кар’єрному раднику, що шукає роботу за місцем проживання, зі зручним графіком, бо має сина, якому 6 років, тож цьогоріч треба багато уваги приділяти навчанню маленького першокласника. Враховуючи освіту, досвід роботи і побажання безробітної, спільно з кар’єрним радником було складено індивідуальний план працевлаштування з чіткими рекомендаціями, які допомогли жінці визначити пріоритети.

Коли на початку серпня у базі вакансій обласної служби зайнятості з’явилася пропозиція роботи секретаря в Бобровицькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1, кар’єрний радник відразу запропонувала її Оксані. Після успішної співбесіди безробітна була працевлаштована. Тепер Оксана працює в тому ж самому навчальному закладі, де вчиться її син-першокласник.

Якщо ви шукаєте роботу, найбільша база вакансій тут https://chg.dcz.gov.ua/userSearch/vacancy

Телеграм канал актуальних вакансій «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz

Підписуйтесь також на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

Чернігівський обласний центр зайнятості

Оголошення

Відбудеться сесія

11 лютого 2022року о 10. 00 год. відбудеться 14(позачергова) сесія Прилуцької районної ради восьмого скликання у сесійній залі в адміністративній будівлі за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 220.

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          28 лютого 2022 року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району із заступником голови Прилуцької районної ради Головкіною Сніжаною Сергіївною за номером 5 – 33 – 71 або
5 – 32 - 09

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          28 січня 2022 року з 10.00 до 12.00 годин відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району з головою Прилуцької районної ради Дмитренком Олегом Миколайовичем за номером (04637) 3-13- 30.

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          21 грудня 2021року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району із заступником голови Прилуцької районної ради Головкіною Сніжаною Сергіївною за телефоном 5 – 33 – 71 або
5 – 32 - 09

Щодо надання пропозицій у план роботи районної ради

Шановні депутати!
Хто бажає подати пропозиції у план роботи районної ради на 2022 рік щодо внесення того чи іншого питання на розгляд пленарних засідань сесій чи засідань постійних комісій, повідомте, будь ласка, на електронну пошту ради чи у зручний для Вас спосіб до 14 грудня 2021 року.

Про початок ліквідації юридичної особи

Прилуцька районна рада повідомляє про початок ліквідації юридичної особи "Районна дитячо-юнацька спортивна школа Прилуцької районної ради Чернігівської області (ДЮСШ)" , код ЄДРПОУ 33004138, що знаходиться за адресою: 17508 Чернігівска область, Прилуцький район, вулиця Шкільна, 5

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»