bgzychbg0

#економіка_ другийфронт

Шановні роботодавці! Запрошуємо вас до співпраці. Чекаємо у будь-якому структурному підрозділі обласної служби зайнятості.

Що пропонуємо?

Перш за все – якісний та оперативний підбір персоналу. Маємо найбільшу базу шукачів роботи. Усі резюме - за посиланням: https://is.gd/lu5heP Підписку на вакансії за галуззю або регіоном можна здійснити через бот @DCZworknowbbot

У співпраці з фахівцями-рекрутерами ви безкоштовно і максимально швидко знайдете собі кваліфікованого працівника. Вони, у зручний для вас час, організують співбесіду з претендентом на вільне робоче місце.

На ваше замовлення – професійна підготовка, перепідготовка чи підвищення кваліфікації безробітних. Зокрема, у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, які діють у 8 областях України та пропонують навчання за 95 ліцензованими професіями та 365 освітніми програмами. У переліку професій – токар, фрезерувальник, електрозварник, слюсар-ремонтник, водій, муляр, штукатур, лицювальник-плиточник, монтажник гіпсокартонних конструкцій, верстатник, оператор верстатів з програмним керуванням, налагоджувальник верстатів тощо.

Додаткова перевага – стажування безпосередньо у вас на підприємстві, на конкретному робочому місці. Так у вас буде нагода оцінити претендента під час виробничого процесу.

І це ще не все! Ви можете розраховувати на фінансову підтримку від служби зайнятості. Компенсаційні виплати гарантовано за працевлаштування окремих категорій безробітних, яким важко конкурувати на ринку праці; зареєстрованих безробітних на нові робочі місця; переселенців. Також віднедавна уряд запровадив програму, за якою роботодавцям відшкодовуються витрати на облаштування робочих місць для осіб з інвалідністю.

Тримаємо економічний фронт та наближаємо Перемогу щодня!

За консультаціями звертайтесь на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv

                                               Обласний центр зайнятості

На зображенні може бути: 2 людини та текст

Оголошення

Відбудеться сесія

11 лютого 2022року о 10. 00 год. відбудеться 14(позачергова) сесія Прилуцької районної ради восьмого скликання у сесійній залі в адміністративній будівлі за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 220.

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          28 лютого 2022 року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району із заступником голови Прилуцької районної ради Головкіною Сніжаною Сергіївною за номером 5 – 33 – 71 або
5 – 32 - 09

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          28 січня 2022 року з 10.00 до 12.00 годин відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району з головою Прилуцької районної ради Дмитренком Олегом Миколайовичем за номером (04637) 3-13- 30.

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          21 грудня 2021року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району із заступником голови Прилуцької районної ради Головкіною Сніжаною Сергіївною за телефоном 5 – 33 – 71 або
5 – 32 - 09

Щодо надання пропозицій у план роботи районної ради

Шановні депутати!
Хто бажає подати пропозиції у план роботи районної ради на 2022 рік щодо внесення того чи іншого питання на розгляд пленарних засідань сесій чи засідань постійних комісій, повідомте, будь ласка, на електронну пошту ради чи у зручний для Вас спосіб до 14 грудня 2021 року.

Про початок ліквідації юридичної особи

Прилуцька районна рада повідомляє про початок ліквідації юридичної особи "Районна дитячо-юнацька спортивна школа Прилуцької районної ради Чернігівської області (ДЮСШ)" , код ЄДРПОУ 33004138, що знаходиться за адресою: 17508 Чернігівска область, Прилуцький район, вулиця Шкільна, 5

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»