bgzychbg0

Служба безпеки України продовжує викривати колаборантів, які сприяють окупантам у запровадженні стандартів освіти держави-агресора на тимчасово захоплених територіях України.

Слідчі СБУ зібрали докази злочинної діяльності жительки м. Кремінна Луганської області, яка на посаді керівника навчального закладу впроваджувала російську освіту на окупованій Луганщині.
Ще до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну фігурантка працювала методистом-керівником гуртка у місцевому центрі дитячої та юнацької творчості.
Після захоплення міста військами рф, зрадниця пішла на співпрацю з окупаційною владою та добровільно зайняла посаду виконуючої обов’язки директора зазначеного навчального закладу.
Перебуваючи на «посаді», колаборантка спланувала та організувала навчальний процес за освітніми стандартами російської федерації.
На виконання вказівок окупаційної влади вона зобов’язала підлеглих формувати у дітей інший світогляд, спрямований на виховання ненависті до України та заперечення існування культурних цінностей українського народу, його історико-культурних надбань і традицій. Натомість відбувалась насильна русифікація учнів та нав’язувалось возвеличення російської федерації та її історичної ролі у світовій культурі.
Наразі слідчі СБУ заочно повідомили поплічниці окупантів про підозру за ч. 3 ст. 111-1 (дії громадян України, спрямовані на впровадження стандартів освіти держави-агресора у закладах освіти) Кримінального кодексу України. На неї очікує покарання – позбавлення волі на строк до трьох років без права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років.
Розслідування злочинної діяльності колаборантки проводять співробітники СБУ у Чернігівській області за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури.
Возможно, это изображение 1 человек и текст
 
Возможно, это изображение 3 человека и текст

Оголошення

Відбудеться сесія

11 лютого 2022року о 10. 00 год. відбудеться 14(позачергова) сесія Прилуцької районної ради восьмого скликання у сесійній залі в адміністративній будівлі за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 220.

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          28 лютого 2022 року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району із заступником голови Прилуцької районної ради Головкіною Сніжаною Сергіївною за номером 5 – 33 – 71 або
5 – 32 - 09

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          28 січня 2022 року з 10.00 до 12.00 годин відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району з головою Прилуцької районної ради Дмитренком Олегом Миколайовичем за номером (04637) 3-13- 30.

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          21 грудня 2021року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району із заступником голови Прилуцької районної ради Головкіною Сніжаною Сергіївною за телефоном 5 – 33 – 71 або
5 – 32 - 09

Щодо надання пропозицій у план роботи районної ради

Шановні депутати!
Хто бажає подати пропозиції у план роботи районної ради на 2022 рік щодо внесення того чи іншого питання на розгляд пленарних засідань сесій чи засідань постійних комісій, повідомте, будь ласка, на електронну пошту ради чи у зручний для Вас спосіб до 14 грудня 2021 року.

Про початок ліквідації юридичної особи

Прилуцька районна рада повідомляє про початок ліквідації юридичної особи "Районна дитячо-юнацька спортивна школа Прилуцької районної ради Чернігівської області (ДЮСШ)" , код ЄДРПОУ 33004138, що знаходиться за адресою: 17508 Чернігівска область, Прилуцький район, вулиця Шкільна, 5

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»