bgzychbg0
Бути корисними для ЗСУ наразі прагнуть на Варвинщині. У селі Журавка безробітні жінки, яких служба зайнятості долучила до «Армії відновлення», плетуть маскувальні сітки. Працюють вже не перший місяць. Потреба в цій продукції велика, адже війна триває, а маскувальні сітки легко псуються і горять при обстрілах.
Загалом цього року на роботи з плетіння маскувальних сіток обласна служба зайнятості видала понад 500 направлень безробітним громадянам у 17 територіальних громадах області, найбільше – у Чернігівській, Борзнянській та Куликівській.
Крім плетіння маскувальних сіток, безробітні «Армії відновлення» зводять фортифікаційні та захисні споруди, приводять у належний стан об’єкти цивільного захисту населення (бомбосховища, укриття), розбирають завали, ремонтують приміщення, постраждалі внаслідок бойових дій, заготовляють дрова для бюджетних установ та населення, розфасовують гуманітарну допомогу, допомагають готувати їжу для військових, зокрема сухпайки, виготовляють окопні свічки для потреб ЗСУ, чергують у пунктах незламності, надають соціальні послуги населенню. Таким чином безробітні мають роботу, а в області виконуються заходи, що потрібні для посилення обороноздатності чи відбудови країни.
Загалом цього року на Чернігівщині службою зайнятості видано понад 7 тис. направлень на суспільно корисні роботи. Вони проводяться в 52 з 57 територіальних громадах регіону. За кількістю безробітних, залучених до «Армії відновлення», наша область перебуває в п’ятірці лідерів серед регіонів України.
Така робота для учасників не безкоштовна. З безробітними укладається строковий трудовий договір, і вони за свою працю отримують заробітну плату більшу, ніж середній розмір допомоги по безробіттю. Наразі оплата праці за відпрацьований повний місяць не може бути менше мінімальної заробітної плати (на сьогодні 6700 грн) та не може перевищувати півтори мінімалки, а це - 10 050 грн.
За додатковою інформацією звертайтеся до будь-якого підрозділу Чернігівського обласного центру зайнятості (адреси та контакти тут https://is.gd/ZuCG1J ) або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv
Чернігівський обласний центр зайнятості
 

Возможно, это изображение 6 человек

 

Оголошення

Відбудеться сесія

11 лютого 2022року о 10. 00 год. відбудеться 14(позачергова) сесія Прилуцької районної ради восьмого скликання у сесійній залі в адміністративній будівлі за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 220.

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          28 лютого 2022 року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району із заступником голови Прилуцької районної ради Головкіною Сніжаною Сергіївною за номером 5 – 33 – 71 або
5 – 32 - 09

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          28 січня 2022 року з 10.00 до 12.00 годин відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району з головою Прилуцької районної ради Дмитренком Олегом Миколайовичем за номером (04637) 3-13- 30.

Відбудеться прямий телефонний зв'язок

До відома населення району

          21 грудня 2021року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв'язок населення району із заступником голови Прилуцької районної ради Головкіною Сніжаною Сергіївною за телефоном 5 – 33 – 71 або
5 – 32 - 09

Щодо надання пропозицій у план роботи районної ради

Шановні депутати!
Хто бажає подати пропозиції у план роботи районної ради на 2022 рік щодо внесення того чи іншого питання на розгляд пленарних засідань сесій чи засідань постійних комісій, повідомте, будь ласка, на електронну пошту ради чи у зручний для Вас спосіб до 14 грудня 2021 року.

Про початок ліквідації юридичної особи

Прилуцька районна рада повідомляє про початок ліквідації юридичної особи "Районна дитячо-юнацька спортивна школа Прилуцької районної ради Чернігівської області (ДЮСШ)" , код ЄДРПОУ 33004138, що знаходиться за адресою: 17508 Чернігівска область, Прилуцький район, вулиця Шкільна, 5

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»