bgzychbg0
05 липня свій День народження святкують депутати Прилуцької районної ради Александрова Світлана Олександрівна та Кишман Юрій Васильович.
Шановні Світлано Олександрівно та Юрію Васильовичу!
З нагоди такого чудового свята прийміть найщиріші вітання та побажання здійснення всіх планів та задумів!
Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку Прилуцького краю.
Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!
211298060 290269986225292 7392009412505416925 n
 
 
26 червня святкують свій день народження депутати Прилуцької районної ради Черніков Павло Іванович та Бакуменко Петро Іванович. 
Шановні Павле Івановичу та Петре Івановичу!
Щиро вітаємо Вас з особистим святом. Бажаємо Вам міцного козацького здоров'я, успіхів і удачі у всіх починаннях, вдячності від виборців за ваші добрі справи на благо нашої славної Прилуччини, мирного неба, благополуччя, добробуту, сімейного затишку та всього самого доброго.
 202366650 284561666796124 3727542144920932585 n

З Днем Молоді!

Сердечно вітаю з прекрасним літнім святом молодості, краси, енергії та завзяття – Днем молоді!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість.

Є глибоко символічним те, що День молоді ми відзначаємо в найтеплішу червневу пору. Як відомо, погоже літо сіє в людський душах надію на добрий та щедрий урожай восени. Так і наша розумна, талановита, красива та сонячна молодь дарує нам упевненість у щасливому майбутньому рідного краю та України.

Сучасні і освічені, Ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві.

Ви заслуговуєте на те, аби Вами пишалися. Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права. Ми високо цінуємо Ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своєї Батьківщини.

Шануємо Ваші патріотичні якості, громадську позицію, готовність примножувати духовні та культурні надбання та бути в авангарді в найвідповідальніші моменти національної історії.

В цей прекрасний літній день бажаю Вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх Ваш мрій та планів. Органи влади докладатимуть усіх зусиль, аби молоде покоління було впевнене в завтрашньому дні.

Вірте в свої сили! Твердо знайте – молодість не вік. Молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!

МОЛОДЬ

Олег Дмитренко

Голова Прилуцької районної ради

 

З Днем Конституції України!

Щиро вітаю Вас із визначним державним святом — Днем Конституції України. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя та  здоров’я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Основний Закон є головним  чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості.

Ми продовжуємо будувати нову демократичну країну, в якій громадяни поважають та цінують закони, пам’ятають про свої права та при цьому не забувають про обов’язки. І саме нам потрібно не схибити та не зійти з вірного шляху в час змін та повноцінної самореалізації країни!

Бажаю, щоб демократичні засади, які закріплені в Конституції, були реаліями нашого сьогодення. Мир і злагода сприяли подальшій розбудові правової держави. Нехай свято відкриває нові горизонти для розвитку та самовдосконалення!

Зі святом Вас! З Днем Конституції України!

КОНСТИТУЦІЯ

Олег Дмитренко

Голова Прилуцької районної ради

 

 

Шановні державні службовці, вітаємо вас з професійним святом!

      Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.

      Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально орієнтованою, ефективною. Від якості державної служби значною мірою залежить майбутнє країни.

        Запорукою успішного виконання намічених цілей є Ваш професіоналізм, старанність, завзяття і практичний досвід, які і надалі будуть слугувати на користь людям.

       Щиро бажаю всім витримки і терпіння, таких необхідних у роботі державного службовця. Ніколи не забувайте про своє високе призначення – вірно і чесно служити державі, своєму народу.

        Бажаю всім Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України.

        Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

unnamed

З повагою,

Голова Прилуцької районної  ради                                                              Олег Дмитренко

 

 

Із святом Трійці!

     Щиро вітаю всіх із Святою Трійцею та в це чудове свято хочу побажати кожному  миру і щастя в житті, добра і злагоди в сім'ї, любові та спокою на серці, натхнення та відради на душі, добрих сподівань і світлих почуттів у кожному дні, життя без горя, бід і труднощів в таїнстві щирих почуттів.

      Нехай дім Ваш наповниться святим благословенням та добробутом, в якому не буде ні горя, ні смутку. Щоб Ваша дорога була встелена квітами радості, а на Вашому шляху розпускалися чарівні пелюстки надій. Нехай Пресвята Трійця пошле світло благодаті та щирої любові для Вас і Ваших близьких.

        Нехай у кожній оселі на Зелені свята пахне м'ятою та затишком!           Добробуту всім і теплого, сонячного літа!

203708032 279905693928388 6762897713764466810 n

Дорогі медичні працівники!

Шановні ветерани охорони здоровя!

З нагоди Вашого професійного свята - Дня медичного працівника, прийміть сердечну подяку за Вашу віддану працю, безмежне милосердя, професійність, високу моральність та лікарську честь.

Це свято разом з Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння, професіоналізм, у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Земний уклін Вам! Вірю, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.

Від усього серця вітаю Вас з професійним святом і бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.

Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!

Зі святом Вас! Щастя Вам і добра! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією! 

медпрац

З повагою,

Голова Прилуцької районної  ради                                                              Олег Дмитренко

 

 

                                                                                                                                                                                     
Сьогодні святкує свій День народження депутат Прилуцької районної ради Самбор Микола Анатолійович.
Шановний Миколо Анатолійовичу!
Від усієї душі вітаємо Вас з особистим святом! Бажаємо, щоб підґрунтям щасливого життя і плідної роботи було міцне здоров’я, а віра, надія та любов завжди були вірними супутниками на Вашому життєвому шляху.
Нехай Вас ніколи не покидають оптимізм, удача, стійкість духу в нелегкому повсякденному житті, а професійний досвід буде надійним поводирем у складних справах в ім’я процвітання та розвитку Прилуцького краю. Впевнені, що людська шана є і буде подякою за плідну працю, чуйність, людяність, бажання та уміння творити добро!
202316671 276510550934569 453644362924470567 n
 
04 червня святкувала свій День народження депутат Прилуцької районної ради Косенко Ніна Дмитрівна!
Шановна Ніно Дмитрівно!
Прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, безмежного людського щастя, сімейного добробуту і благополуччя. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення і благородні справи!
Зичимо, аби кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріватимуть душу, принесуть тепло й добро до Вашої родини!
195708605 268810791704545 2347372404460194591 n
 
31 травня святкував свій день народження депутат Прилуцької районної ради Яцун Петро Миколайович.
Шановний Петре Миколайовичу!
Прийміть найщиріші вітання у Ваш День народження! Бажаємо, щоб Ваше життя було світлим і радісним, як цей святковий день, дружні привітання додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі. Сил і міцного здоров'я, Вам на довгі, плідні, цікаві, чудові роки, родинного тепла і щастя, миру і благополуччя. Щоб накопичені Вами життєвий досвід і мудрість допомагали досягати нових висот. А цілеспрямованість, лідерські якості та відповідальний підхід до всіх справ стали запорукою подальших звершень!
194430687 265876231998001 6308008416697358707 n
 
29 травня святкувала свій День народження Луценко Оксана Іванівна - головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату Прилуцької районної ради.
Шановна Оксано Іванівно!
У день Вашого народження прийміть найщиріші вітання і побажання доброго здоров'я і щастя! Бажаємо, щоб Ваше життя було насичене радісними подіями, його нові сторінки заповнювалися яскравими зустрічами, приємними клопотами і плідними справами! Від щирого серця бажаємо успіху в Ваших починаннях, твердості у виконанні намічених цілей, підтримки і розуміння з боку колег та близьких людей.

вітання ОКСАНА

 

28 травня святкує свій День народження Федорченко Валентина Петрівна - головний спеціаліст з кадрової роботи виконавчого апарату Прилуцької районної ради.

Шановна Валентино Петрівно!
Від усієї душі вітаємо Вас з особистим святом! Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного щастя і злагоди, життєвої енергії та наснаги, успіхів у подальшій діяльності, особистого щастя та сімейного затишку! Нехай чудовими історіями та щасливими спогадами наповнене буде Ваше життя, серце сяє променями радості, душа співає, а доля дарує великі можливості для досягнення заповітних мрій!

193130791 263779615540996 1389861726647340453 n

 

 

26 травня відзначила свій День народження заступник голови Прилуцької районної ради, депутат районної ради Головкіна Сніжана Сергіївна.

Шановна Сніжано Сергіївно!
Прийміть найщиріщі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Бажаємо, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі! Щастя Вам, радості, добра і всього самого найкращого!

191758255 262083602377264 3024523105970056859 n

 

 

24 квітня відзначав свій День народження депутат районної ради Жменя Анатолій Олексійович.

Шановний Анатолію Олексійовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Легкими та змістовими хай будуть Ваші будні, цікавими та яскравими - дні відпочинку. Родинне коло, близькі та друзі нехай повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою. Успіхів Вам у майбутніх звершеннях в ім’я процвітання рідного краю.

unnamed

 

12 березня святкує свій день народження депутат Прилуцької районної ради Шалений Олексій Тарасович.

Шановний Олексію Тарасовичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого особистого свята!

Нехай ваша доля буде багатою на міцне здоров’я і людське щастя. Бажаємо Вам невичерпного оптимізму, натхнення й терпіння, підтримки у всіх Ваших добрих починаннях! Хай Вас завжди підтримують рідні люди, у вашому домі панують мир і добро, мудрість та виваженість. Нехай щедра доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя та незрадливу вдачу!

160167942 1824446697719315 4214744860428733567 n

 

 

06 березня святкує свій День народження депутат Прилуцької районної ради Гмиря Оксана Анатоліївна.

Шановна Оксано Анатоліївно!

Прийміть найщиріші вітання і найкращі побажання з нагоди вашого особистого свята.

Бажаємо міцного здоров’я та життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі

завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив!

Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

157905445 1820068571490461 4335965811868813804 n

 

02 березня свій День народження святкує депутат

Прилуцької районної ради Лазарєва Ліна Василівна!

Шановна Ліно Василівно!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

Бажаємо й надалі залишатися такою енергійною і невтомною, завзятою і неспокійною душею, щирою і турботливою, щедрою на добро. Нехай Бог щедро дарує Вам щастя, здоров’я, світлу радість та родинні гаразди. Щоб Ваші мрії завжди збувалися, ніхто не перешкоджав досягненню поставленої мети, а Ваші друзі приносили лише добрі та радісні новини.

155577039 1816869158477069 165491905871151162 n

 

 

 

 

 

02 березня свій День народження святкує депутат

Прилуцької районної ради Веремієнко Оксана Вікторівна!

Шановна Оксано Вікторівно!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо міцного здоров’я й життєвих сил,

радісних подій і звершень, бадьорості духу й краси,

щоб Ваше життя було світлим і радісним,

як цей святковий день, а дружні привітання

додали життєвої наснаги у скарбничку Вашої душі.

Нехай на життєвому шляху будуть тільки приємні зустрічі,

а оточуючі приділятимуть належну увагу Вашій

прекрасній душі, красі й жіночності.

156108852 1816867708477214 2312733308911630896 n

 

 

25 лютого святкує свій день народження депутат Чернігівської обласної ради восьмого скликання Пащенко Сергій Олександрович!

Шановний Сергію Олександровичу!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

У цей святковий день бажаємо Вам міцного здоров’я, добробуту, оптимізму та здобутків у професійній та громадській діяльності. Нехай і надалі Ваш шлях стелиться щедрими ужинками добра, нових звершень, а також любов’ю і повагою родини та друзів. Нехай турбота, милосердя, щедрість душі повернуться до Вас сторицею, а обраний Вами нелегкий шлях громадського діяча супроводжує завжди глибока людська вдячність і шана.

154805917 1813371935493458 1381887040708600401 n

 

25 лютого святкує свій День народження депутат Прилуцької районної ради Ломака Олександр Євгенович.

Шановний Олександре Євгеновичу!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Бажаємо міцного здоров’я на многії літа, благополуччя, щедрої долі. Нехай Ваша енергійність, душевність і людяність привертають до Вас тих, хто працює і спілкується з Вами, та нових надійних друзів. Нехай рідні завжди оточують Вас любов’ю та розумінням. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Сподіваємось, що все це стане запорукою удачі та радості Вашого життя.

154608756 1813360538827931 2047164200471432647 o

 

21 лютого святкував свій день народження водій Прилуцької районної ради Шевченко Олександр Григорович. Шановний Олександре Григоровичу

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях та щоденних справах. Хай Вас підтриовичу!мують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння. Нехай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події, особисті досягнення!

153598988 1811231832374135 3321217008570694369 o

 

14 лютого святкує свій День народження депутат Прилуцької районної ради Олег Володимирович Піщенко. Щиро вітаємо Вас, Олеже Володимировичу, з особистим святом. Бажаємо міцного здоров'я, удачі. Нехай легкими та змістовими будуть Ваші будні, цікавими та яскравими — дні відпочинку. Родинне коло, близькі та друзі нехай повсякчас будуть Вашим надійним оберегом, опорою та підтримкою. Успіхів Вам у майбутніх звершеннях в ім’я процвітання рідного краю та держави!

150167467 1805926579571327 8030911768066016017 n

 

Сьогодні, 3 лютого, святкує свій день народження депутат Прилуцької районної ради Чучупа Олег Миколайович.

Шановний Олеже Миколайовичу! Щиро вітаємо Вас з ювілейною датою. Бажаємо міцного здоров’я, оптимізму, бадьорості духу та реалізації усіх планів! Нехай Ваш ентузіазм не згасає, а удача завжди супроводжує у відповідальних і важливих справах. Успіхів, звершень та перемог!

146492612 1797638510400134 151656144801146238 n

 

Сьогодні, 29 січня, святкує свій День народження депутат районної ради Бондар Олександр Іванович.

Шановний Олександре Івановичу! Прийміть вітання з щирими побажаннями міцного здоров`я, бадьорості і завзяття. Хай кожен день Вашого життя буде відзначений яскравими подіями та гарним настроєм, радісними зустрічами і плідною працею! Нехай щедра доля буде прихильною до Вас, даруючи радість життя та незрадливу вдачу!

144414796 1794088214088497 1982967835260336102 n

 

Сьогодні, 17 січня, свій ювілейний День народження святкує депутат районної ради Наталія Єгорова.

Шановна Наталіє Вікторівно, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого Дня народження. Бажаємо Вам міцного здоров’я та життєвої наснаги, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі! Нехай здійсняться усі заповітні мрії, а будь-які повороти долі завжди відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив! Бажаємо, щоб сонце завжди яскраво світило у Вашому домі!

Щастя Вам, радості, добра і благополуччя!

140058825 1784966055000713 1652312985116164358 n

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»