bgzychbg0

Президія районної ради є дорадчим органом ради, що утворюється для координації дій по підготовці і проведенню сесій, засідань постійних комісій районної ради, вироблення узгоджених пропозицій та рекомендацій з основних питань діяльності районної ради, розгляду поточних питань у міжсесійний період.

Головкіна Сніжана Сергіївна - заступник голови районної ради.

Бакуменко Петро Іванович голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та інвестиційної діяльності.

Малик Василь Іванович - голова постійної комісії з агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, природних ресурсів, благоустрою та управління комунальною власністю.

Яцун Петро Миколайович - голова постійної комісії з питань транспорту, будівництва, ремонту доріг, газифікації, енергетики, зв’язку та житлово-комунального господарства.

Котляр Тетяна Іванівна - голова постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту, туризму, соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів.

Шевченко Лідія Павлівна - голова постійної комісії з питань регламенту, законності, депутатської етики, розвитку і реформування місцевого самоврядування та децентралізації.

Кісленко Олеся Олександрівна - голова фракції "Слуга народу".

Чучупа Олег Миколайович - голова фракції "Батьківщина".

Гедіна Олена Леонідівна - голова фракції РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА.

Іллющенко Олександр Андрійович - голова фракції "ЗА МАЙБУТНЄ".

Рожко Дмитро Миколайович - голова фракції "РІДНИЙ ДІМ".

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»