bgzychbg0

  Україна завжди славилася своїми досягненнями у цій високотехнологічній галузі, яка потребує спільних зусиль вчених, конструкторів, інженерів та робітників. Завдяки їх професіоналізму та наполегливості українська продукція машинобудування користується значним попитом на міжнародних ринках, що тільки доводить її високу конкурентоспроможність.

  Завдяки впровадженню інноваційних ідей та рішень навіть у кризові часи для держави машинобудівні підприємства продовжують тримати планку якості і продуктивності та залишаються локомотивом вітчизняних підприємницьких потужностей.

  Висловлюю щиру вдячність шановним трудівникам і ветеранам машинобудівної галузі за сумлінну працю і бажаю всім міцного здоров’я, родинного щастя та нових здобутків у розбудові незалежної України.

2017 09 24 den mashynobudivnyka

Голова районної ради Василь Малик

 

  20 вересня в сесійній залі районної ради відбулось засідання 42 сесії районної ради сьомого скликання, яке відкрив та вів голова Прилуцької районної ради Василь Малик. В роботі засідання взяли участь: в.о. голови райдержадміністрації Денис Росовський, депутати районної ради, сільські, селищний голови, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ та інші.

IMG 0809

  Порядок денний включав у себе такі питання:

1. Звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2019 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29 листопада 2017 року №7-24/VІІ «Про затвердження районної програми відзначення державних та професійних свят, фінансового забезпечення ефективного виконання депутатських повноважень, представницьких функцій та інших видатків на 2018-2020 роки» зі змінами.

IMG 0812

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року №1-38/VII «Про затвердження Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради Чернігівської області на 2019 рік».

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2018 року № 3-38/VII «Про районний бюджет на 2019 рік».

IMG 0814

5. Про інформацію першого заступника керівника Прилуцької місцевої прокуратури про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності прокуратури на території Прилуцького району.

6. Про згоду на скорочення пяти стаціонарних лікарняних ліжок в терапевтичному відділенні №1 Прилуцької центральної районної лікарні.

IMG 0815

7. Про затвердження передавального акту Прилуцької центральної районної лікарні правонаступнику комунальному некомерційному підприємству «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради Чернігівської області.

8. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради Чернігівської області.

IMG 0825

9. Про призначення Колейка В.М. на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Прилуцька центральна районна лікарня»  Прилуцької районної ради Чернігівської області.

10. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Прилуцької районної ради.

IMG 0827

11. Про підготовку закладів освіти Прилуцького району до нового 2019-2020 навчального року.

12. Про організацію підвозу учнів до закладів загальної середньої освіти Прилуцького району.

13. Про здійснення пасажирського перевезення населення Прилуцького району та дотримання чинного законодавства  перевізниками всіх форм власності щодо перевезення пільгових категорій громадян.

IMG 0837

14. Про встановлення розподілу орендної плати для бюджетної установи –сектору культури, туризму і релігій Прилуцької райдержадміністрації.

15. Про внесення змін до рішення районної ради від 26 липня 2019 року №10-41/VII «Про безоплатну передачу в комунальну власність Малодівицької селищної ради транспортних засобів».

16. Про надання дозволу на списання з балансу відділу освіти Прилуцької райдержадміністрації основних засобів.

17. Про дострокове припинення повноважень депутата Прилуцької районної ради Чернігівської області сьомого скликання.

IMG 0839

18. Про звернення депутатів Прилуцької районної ради до Кабінету Міністрів України щодо розблокування Держказначейством України коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

  Підсумки сесії підбив голова Прилуцької районної ради Василь Малик.

  Комісії розглянули питання:

- Про здійснення пасажирського перевезення населення Прилуцького району та дотримання чинного законодавства перевізниками всіх форм власності щодо перевезення пільгових категорій громадян. Доповідала начальник відділу економіки та агропромислового розвитку райдержадміністрації Корнієнко В.С. Депутати рекомендували заслухати дане питання на сесії районної ради.

IMG 0782

Інформації по наступних питаннях:

- Про капітальний ремонт з переплануванням існуючого приміщення їдальні під актовий зал в будівлі Ладанської дитячої музичної школи;                                

- Про капітальний ремонт будівлі Дідовецького районного будинку культури з заміною даху, вікон, дверей та утеплення зовнішніх стін депутати взяли до відома. Інформувала завідувач сектору культури, туризму і релігій райдержадміністрації Ковтун Л.Л.

IMG 0794

  Вів спільне засідання голова постійної комісії з питань транспорту, будівництва, ремонту доріг та газифікації Ковтун О.С.

  20 вересня під головуванням голови районної ради Василя Малика у районній раді відбулось засідання Президії районної ради сьомого скликання спільно з постійною комісією районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та інвестиційної діяльності.

IMG 0804

  В ході засідання члени Президії погодили порядок денний та часовий регламент пленарного засідання 42 сесії районної ради сьомого скликання та вирішили винести на розгляд сесії внесені питання.

IMG 0805

  Члени Президії схвалили всі проекти рішень, поданих на розгляд сесії.

  Підсумки засідання Президії районної ради сьомого скликання підвів голова районної ради Василь Малик.

  На засідання постійної комісії розглянули питання:

  1. Про інформацію першого заступника керівника Прилуцької місцевої прокуратури про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності прокуратури на території Прилуцького району. ДоповідавАндрій Вакуленко – перший заступник керівника Прилуцької місцевої прокуратури, радник юстиції.

IMG 0785

  2. Про дострокове припинення повноважень депутата Прилуцької районної ради Андрієвського М.В.

  Обидва питання депутати рекомендували винести на сесію районної ради. Вела засідання голова постійної комісії Шевченко Лідія.

IMG 0787

Оголошення

Пропозиції Державної служби зайнятості

Шановні роботодавці! Читати далі...

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»