bgzychbg0

Президія районної ради є дорадчим органом ради, що утворюється для координації дій по підготовці і проведенню сесій, засідань постійних комісій районної ради, вироблення узгоджених пропозицій та рекомендацій з основних питань діяльності районної ради, розгляду поточних питань у міжсесійний період.

prezgolovМалик Василь Іванович - голова районної ради, голова президії.

prezzast

Єгорова Наталія Вікторівна - заступник голови районної ради, заступник голови президії.

  

 

Вовченко Сергій Сергійович- голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, зайнятості населення та інвестиційної діяльності.

 

gapetaГапетченко Валерій Григорович - голова постійної комісії з питань енергетики, зв’язку, житлово-комунального господарства, благоустрою та управління комунальною власністю.

 

zabolotЗаболотний Віктор Іванович - голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів

 

kovtunКовтун Олександр Сергійович - голова постійної комісії з питань транспорту, будівництва, ремонту доріг та газифікації.

 

kravchenkoКравченко Наталія Вікторівна - голова постійної комісії з гуманітарних питань, охорони здоров’я, сім’ї, молоді, спорту та туризму.


lozoviyЛозовий Олександр Миколайович - голова фракції «УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП».

 

 

chuchupaЧучупа Олег Миколайович - голова фракції ВО "Батьківщина".

 

  

shevchenkoШевченко Лідія Павлівна - голова постійної комісії з питань регламенту, законності, депутатської етики, розвитку і реформування місцевого самоврядування та децентралізації, голова фракції політичної партії "Наш край".

 

shevchenko(vin)Шевченко Сергій Миколайович - голова фракції "Солідарність".

 

 

 

TtatarchenkoТатарченко Лариса Олександрівна - голова постійної комісії з питань соціального захисту населення та у справах пенсіонерів, ветеранів, інвалідів, голова фракції Радикальної партії Олега Ляшка

Соціальна реклама

Розроблено в рамках проекту «Freedom»