bgzychbg0

Соціальна реклама спрямована на зміну моделей суспільної поведінки і залучення уваги до проблем соціуму.

Ми традиційно підтримуємо соціальні ініціативи, які покликані змінювати суспільство на краще.

Експерементаційний проект підтримки соціальної реклами започатковано з 4 серпня 2018 року. Наша платформа складається з 39 державних веб-сайтів на яких розміщені блоки соціальної реклами. Один веб-сайт за цей період показав близько  20 000 разів один соціальний проект!

На даний момент підтримано 62 соціальних проекта.

Запрошуємо всіх до співпраці!

      СПІВПРАЦЮВАТИ     

YnasRisni130 листопада 2011 року в УНІАН презентували інформаційну кампанію з популяризації роздільного збору відходів «Роздільне сміття – спокійне життя».

 «Ми починаємо цю соціальну кампанію, оскільки досягнення екологічної безпеки та впровадження роздільного збору відходів наразі в країні є дуже актуальними», - зазначив директор державного підприємства «Укрекоресурси» Євген Романенко.

Головне завдання інформаційної політики, привернути увагу громадськості, і особливо молоді до проблеми поводження з відходами та зробити життя комфортніше, зберігши при цьому екологію.

Роздільний збір побутових відходів - це збирання побутових відходів за окремими компонентами, включаючи сортування побутових відходів, з метою подальшого перероблення ресурсоцінних компонентів (таких як папір, скло, полімери, метал). Завдяки переробці ресурсоцінних компонентів побутових відходів зменшується навантаження на сміттєзвалища та заощаджуються сировинні ресурси господарського обігу. В середньому ресурсурсоцінні компоненти складають 30-40% вмісту сміттєвого відра мешканця українських міст. При цьому ресурсну цінність для господарського обігу мають тільки ті відходи, що були зібрані роздільно (тобто окремо від харчових).

Додаткова інформація:

  • В Україні за 2010 рік утворилося близько 50 млн. м3 твердих побутових відходів (ТПВ) (або 11 млн. тонн).
  • В Україні офіційно працює 4,5 тис. сміттєзалищ, загальною площею понад 8 тис. га. Послугою із вивезення побутових відходів охоплено лише близько 75% населення України.
  • Роздільне збирання побутових відходів впроваджується в 130 населених пунктах. Це майже втричі більше ніж у минулому році (у 2009 році у 53 населених пунктах впроваджувалось роздільне збирання побутових відходів).
  • У 8 населених пунктах працюють сміттєсортувальні лінії.
  • З загального обсягу ТПВ, що утворилося переробляється близько 3% (ще 4 % - спалено в містах Києві, Дніпропетровську та Люботині Харківської області, а решта – захоронена на сміттєзвалищах).

Розроблено в рамках проекту «Freedom»