bgzychbg0

Соціальна реклама спрямована на зміну моделей суспільної поведінки і залучення уваги до проблем соціуму.

Ми традиційно підтримуємо соціальні ініціативи, які покликані змінювати суспільство на краще.

Експерементаційний проект підтримки соціальної реклами започатковано з 4 серпня 2018 року. Наша платформа складається з 39 державних веб-сайтів на яких розміщені блоки соціальної реклами. Один веб-сайт за цей період показав близько  20 000 разів один соціальний проект!

На даний момент підтримано 62 соціальних проекта.

Запрошуємо всіх до співпраці!

      СПІВПРАЦЮВАТИ     

Популяризація реформи енергоефективності

У рамках популяризації реформи енергоефективності, Міністерство інформаційної політики України представляє загальноноаціональну соціальну кампанію щодо простих побутових кроків, аби бути енергоефективним щодня.

Соціальна кампанія під загальною назвою "ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ.Чи знаєш що:" розкриває важливу тему скорочення комунальних витрат на побутовуму рівні для кожної української родини.

Енергоефективність означає раціональне використання енергетичних ресурсів, досягнення економічно доцільної ефективності використання існуючих паливно-енергетичних ресурсів при дійсному рівні розвитку техніки та технології, а також дотриманні вимог до навколишнього середовища.

Для населення – це значне скорочення комунальних витрат, для країни – економія ресурсів, підвищення продуктивності промисловості і конкурентоспроможності, для екології – обмеження викидів парникових газів в атмосферу, для енергетичних компаній – зниження витрат на паливо і необґрунтованих витрат на будівництво.

Загальнонаціональну соціальну кампанію у вигляді 8 тематичних бордів та 8 сітілайтів розповсюджено по всій території України.

 

Artboard 9 Artboard 10 Artboard 12

 

Розроблено в рамках проекту «Freedom»