bgzychbg0

Соціальна реклама спрямована на зміну моделей суспільної поведінки і залучення уваги до проблем соціуму.

Ми традиційно підтримуємо соціальні ініціативи, які покликані змінювати суспільство на краще.

Експерементаційний проект підтримки соціальної реклами започатковано з 4 серпня 2018 року. Наша платформа складається з 39 державних веб-сайтів на яких розміщені блоки соціальної реклами. Один веб-сайт за цей період показав близько  20 000 разів один соціальний проект!

На даний момент підтримано 62 соціальних проекта.

Запрошуємо всіх до співпраці!

      СПІВПРАЦЮВАТИ     

NS city 01 copy copyЗа сприяння Міністерства інформаційної політики було розміщено соціальну рекламу до річниці Революції Гідності

У неділю, 22 лютого, Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк та члени Кабінету Міністрів України взяли участь у Ході Гідності та Молитві за мир, які пройшли в Києві в річницю Революції Гідності.

Хода Гідності рушила вулицею Інститутською, пройшла вулицями Шовковичною та Грушевського до Майдану Незалежності, де відбулася Молитва за мир, яку очолили Глави українських Церков та релігійних організацій.

По завершенні Ходи Гідності у  Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відбулася зустріч Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка з главами іноземних делегацій, які прибули до Києва для вшанування річниці Революції Гідності.

Зокрема, за сприяння Міністерства інформаційної політики було розміщено сітілайти до річниці Революції Гідності.

Розроблено в рамках проекту «Freedom»