bgzychbg0

Соціальна реклама спрямована на зміну моделей суспільної поведінки і залучення уваги до проблем соціуму.

Ми традиційно підтримуємо соціальні ініціативи, які покликані змінювати суспільство на краще.

Експерементаційний проект підтримки соціальної реклами започатковано з 4 серпня 2018 року. Наша платформа складається з 39 державних веб-сайтів на яких розміщені блоки соціальної реклами. Один веб-сайт за цей період показав близько  20 000 разів один соціальний проект!

На даний момент підтримано 62 соціальних проекта.

Запрошуємо всіх до співпраці!

      СПІВПРАЦЮВАТИ     

День пам'яті та примирення. «1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо»

У рамках кампанії з відзначення державних свят Міністерство інформаційної політики України разом з Українським інститутом національної пам’яті представляють комунікаційну кампанію під назвою "1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо".

Комунікаційна кампанія представлена 14 сюжетами. Кожен із них розповідає вражаючу історію героя Другої світової війни, який зробив чималий внесок у спільну перемогу. Дана кампанія є дуже інформативною, оскільки розкриває 14 неймовірних фактів про українців: танк Ігоря Побірченка розбив ворота концтабору Аушвіц, Йосип Романів став генералом Канадської армії за свої заслуги, а монахиня Олена Вітер переховувала єврейських дітей від смерті.

 

1board 2board 3board

 

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

Комунікаційна кампанія представлена 14 тематичними сюжетами у вигляді бордів, сітілайнів, відео- та аудіороликів. Бордова кампанія розповсюджена по території усієї країни на носіях зовнішньої реклами. Відеоролики у якості соціальної реклами можна побачити на загальнонаціональних та регіональних телеканалах. Аудіоролики взяли у ротацію радіостанції.

Українці зробили значний внесок у перемогу в Другій світовій війні. Ми маємо пам'ятати та шанувати їх.

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розроблено в рамках проекту «Freedom»