bgzychbg0

Соціальна реклама спрямована на зміну моделей суспільної поведінки і залучення уваги до проблем соціуму.

Ми традиційно підтримуємо соціальні ініціативи, які покликані змінювати суспільство на краще.

Експерементаційний проект підтримки соціальної реклами започатковано з 4 серпня 2018 року. Наша платформа складається з 39 державних веб-сайтів на яких розміщені блоки соціальної реклами. Один веб-сайт за цей період показав близько  20 000 разів один соціальний проект!

На даний момент підтримано 62 соціальних проекта.

Запрошуємо всіх до співпраці!

      СПІВПРАЦЮВАТИ     

5

Комунікаційна кампанія до Дня захисника України

У рамках популяризації Збройних сил Міністерство інформаційної політики представляє комунікаційну кампанію до 14 жовтня - Дня захисника України.

Свято Дня захисника України встановлене Указом Президента від 14 жовтня 2014 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві та на підтримку ініціативи громадськості .

Кампанія представлена тематичними бордами та сітілайтами під гаслом «Там де ми – там Україна», які будуть розміщені по всій території України, а також відеороликами, які будуть запущені у ротацію в якості соціальної реклами на загальнонаціональних та регіональних телеканалах.

 

 

1 2 4

 

Розроблено в рамках проекту «Freedom»