bgzychbg0

Соціальна реклама спрямована на зміну моделей суспільної поведінки і залучення уваги до проблем соціуму.

Ми традиційно підтримуємо соціальні ініціативи, які покликані змінювати суспільство на краще.

Експерементаційний проект підтримки соціальної реклами започатковано з 4 серпня 2018 року. Наша платформа складається з 39 державних веб-сайтів на яких розміщені блоки соціальної реклами. Один веб-сайт за цей період показав близько  20 000 разів один соціальний проект!

На даний момент підтримано 62 соціальних проекта.

Запрошуємо всіх до співпраці!

      СПІВПРАЦЮВАТИ     

МІП в столиці та регіонах України, на носіях зовнішньої реклами, розповсюдило суспільно важливу інформацію по децентралізації та нелегальній зброї

Міністерство інформаційної політики України розповсюдило, серед регіонів України та в місті Києві, 24 тисячі плакатів, 240 сітілайтів та 520 постерів для білбордів з комплексом суспільно важливих матеріалів на тему: «Децентралізація. Стратегія національного успіху» та «Нелегальна зброя – загроза суспільству і державі».
 
4 9
 
 
Період експонування сюжетів на носіях зовнішньої реклами в місті Києві та регіонах України, у зазначеній вище кількості, триватиме з 15 січня по 29 лютого 2016 року.

Зазначимо, що тираж постерів, сіті-лайтів та плакатів, готових до підправки у регіони та розміщення на відповідних носіях зовнішньої реклами, розповсюдження в приміщеннях державних установ та організацій, комунальних підприємств, закладів охорони здоров’я, виготовлено на кошти донорів.

Розроблено в рамках проекту «Freedom»