bgzychbg0

AlonaLadДоброштан Альона 

народилася і навчається в селищі Ладан. З 2003 по 2010 рік навчалася в музичній школі. Відвідує спортивну школу та секцію Айкідо Айкікай, туристсько-краєзнавчий гурток.

Нагороджена Почесною грамотою з міні-футболу; грамотою за зайняте 1 місце в конкурсі «Міс наметового містечка «Чемпіон»; грамотою за зайняте 1 місце у відкритій першості з футболу Прилуцької районної ДЮСШ (серед дівчат); дипломом переможця Міжнародного конкурсу «Мій рідний край» за пошуково-дослідницьку роботу «Голодомор 1932-1933 років на Чернігівщині», 2 місце в номінації «Україна на новому шляху»

 

VikaLad

Бульба Вікторія

 народилася і проживає в селищі Ладан. Навчалася в музичній школі, закінчила її на відмінно та отримала диплом з відзнакою. Бере участь у різноманітних мовних конкурсах, олімпіадах з української мови та літератури, російської мови та літератури.

Зайняла 2 місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика і нагороджена дипломом з відзнакою Союзу українок в Австралії.

Отримала перемогу у Міжнародному учнівському конкурсі юних істориків «Лелека».

 

 

sofiaМихалко Софія

народилася і навчається у селі Яблунівка Прилуцького району. Безмірно закохана у свою малу батьківщину. Тут, вона вперше побачила цей великий, незбагненний світ, сказала свої найперші слова. Тут, сидячи на даху сарая, вперше поринула у прекрасний світ поезії, і спробувала пробу пера. У своїх мріях хоче бути схожою на Лесю Українку та Олену Пчілку.

Приймала участь у районній олімпіаді з української літератури, де зайняла 1 місце. Також приймала участь у конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

 

 

Valeria

Василевич Валерія

народилася і навчається у 8 класі Яблунівської ЗОШ І-ІІІ ст. З самого малечку любить співати та малювати. Активна учасниця художньої самодіяльності сільського Будинку культури та школи. Брала участь у районних оглядах художньої самодіяльності. Неодноразово нагороджувалася грамотами за активну участь у суспільному житті школи та класу.

  

Розроблено в рамках проекту «Freedom»