bgzychbg0

0878

Роман Марусич

Роман Марусич народився у м.Прилуки, Чернігівської області. Навчався у школі №3, Прилуцькому педагогічному училищі ім. І.Я. Франка, де здобув професію вчителя трудового навчання та креслення. Чотири роки працював вчителем в Дубовому Гаю та школі №13. Закінчив Ніжинський університет ім.Гоголя, де отримав професію історика-краєзнавця. З лютого 2012 року працює журналістом в газеті "Відомості Чернігівщини".

 

 

 

 

skibaСкиба Юрій Віталійович

"Залиш майбутньому" -перша збірка авторської пісні та віршів викладача природничих дисциплін Прилуцького гуманітарно- педагогічного коледжу ім. І. Я. Франка Скиби Юрія Віталійовича, в якій автор розмірковує над сутністю життя, людськими та народними цінностями, традиціями, захоплюється красою природи та неповторними митями життя.

 

 

 

 

drobotДробот Микола Григорович

Микола Григорович Дробот народився 18 листопада 1947 року в місті Прилуках. Закінчивши 11 класів в середній школі №2, служив в лавах Радянської Армії, потім - навчався в Кримському медичному інституті. Здобувши лікарняну освіту, в 1975 році повернувся в рідне місто, де майже 20 років працював хірургом-онкологом в Прилуцькій міській лікарні. Одночасно був редактором стінгазети медпрацівників «Здоров'я», позаштатним кореспондентом газети «Правда Прилуччини». Автор поетичних збірок «Моєї осені сліди» та «Пора стиглих яблук». Друкувався в армійській, місцевій, обласній та республіканських газетах. Вірші пише українською та російською мовами.

Книга-альбом «Чарівник сміху» була написана до 100-річчя від дня народження Миколи Федоровича Яковченка. І надрукована в 2011 році до дня міста - 18 вересня.

«Щиру любов до моїх славних земляків-прилучан я виразив у віршованих і прозових рядках. Нехай ота рідна, тепла усмішка актора, закарбована на фото, приведе усіх нас до любові, добра і вічної пам'яті про незабутнього Миколу Федоровича Яковченка.

Нова збірка М. Дробота "Фантомные боли" побачила світ у 2012 році за фінансової підтримки колективу Агропромислового об'єднання ім. Івана Супруненка.

У віршах, що увійшли до книги - душевні хвилювання автора за те, що не може займатися улюбленою справою, за втрату близьких йому людей, Велику Вітчизняну війну, за Афганістан, Чорнобиль...

 

sdc11392Лепська Тетяна Григорівна

Народилася у селищі Мала Дівиця на Прилуччині в родині педагога та лікаря. Закінчила фа­культет іноземних мов Ніжинського державного педагогічного інституту імені Миколи Гоголя.

Педагогічну діяльність розпочала на Черкащині, але згодом повернулася на рідну Чернігівщину. Три десятиліття викладала англійську мову у Малодівицькій середній школі. Старший учитель, Відмінник освіти України. Автор численних публікацій у місцевій пресі, та періодичних виданнях Чернігівської області.

«Лелечий клекіт» - перша книга авторки, присвячена рідному селищу, і його минулому і сьогоденню, працьовитим людям, які у ньому живуть – усьому тому, що вміщується у лаконічний вираз «Мала батьківщина».

 

Розроблено в рамках проекту «Freedom»